Servisné náradie pre domáci servis lyží a snovboardov

Slovenská firma LGR electronic spol. s r.o. pod značkou LGR Ski Tuning Tools začala vyrábať servisné náradie pre domáci servis lyží na vysokej úrovni.

  • servisné stolíky
  • nerezové uholníky
  • elektrické brúsky s diamantovými CBN kotúčmi
  • odstraňovače plastu nad hranou lyže

Stolík so zverákmi je určený na ručný servis lyží tak v dielni ako aj v teréne. Stolík je ľahko rozložiteľný bez použitia náradia. Je predurčený na servis lyží pri viacdennom výlete, kedy je dobré po každom dni lyže minimálne prebehnúť diamantom, aby boli pripravené na ranný tvrdý podklad zjazdovky. Je dostatočne tuhý aj na hrubý servis – uhlovanie hrany frézou prípadne pilníkom.

Stolík je vyrobený z kvalitných hliníkových profilov. Pre upevnenie stredu lyže sa používa nastaviteľný adaptér, ktorý sa upevní do viazania namiesto lyžiarky. Tým pádom nie sú potrebné gumičky na zafixovanie bŕzd. Lyža sa pripevní cez prípravok do zveráka.

Bočné zveráky slúžia na upnutie lyže pri opracovávaní bočnej hrany. Všetky tri zveráky sú nastaviteľné podľa dĺžky lyže. Koľajnicový profil so zverákmi je možné pripevniť svorkami na dielenský stôl. Výhodou oproti bežným zverákom je, že nemusíte zakaždým montovať zveráky a nastavovať vzdialenosti medzi zverákmi. Stačí prichytiť len dvomi svorkami koľajnicový profil.

Pridaj komentár